https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Z%C3%A1mek+1%2C+%C5%BD%C4%8F%C3%A1r+nad+S%C3%A1zavou&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5837148;15.9369517;Zámek 1/1, Žďár nad Sázavou 591 02, Česko Chief Strategy Officer & International Estate Development Manager /Ředitel pro strategii a manažer pro mezinárodní rozvoj nemovitostí / | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Chief Strategy Officer & International Estate Development Manager /Ředitel pro strategii a manažer pro mezinárodní rozvoj nemovitostí /

KINSKÝ Žďár, a.s.

Zámek 1, Žďár nad Sázavou

Detail firmy

Hana Mičková
731 564 233

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 50 000,- Kč

Náplň práce:
Identifikace a rozvoj obchodních příležitostí společnosti
Příprava obchodních plánů a marketingových strategií
Projektové řízení
Sledování průběžných výsledků a plnění plánu
Požadujeme:
VŠ vzdělání
Praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
Zkušenosti na mezinárodní úrovni v oblasti regionálního rozvoje, cestovního ruchu, destinačního managementu
Zkušenost s žádáním dotací na úrovni státu a EU
Zkušenosti v oblasti projektového managementu a tvorby obchodního plánu
Schopnost realizace cílů jak ze stránky ekonomické, tak i technické
Schopnost efektivně vést lidi
Vynikající prezentační a komunikační schopnosti
Aktivní znalost minimálně dvou cizích jazyků
Řidičský průkaz skupiny B
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál.
První kontakt emailem nebo telefonicky každý den 7:00 - 16:00 nebo emailem