https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C4%8C%C3%A1slavsk%C3%A1+455%2C+Kutn%C3%A1+Hora&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9470062;15.2748319;Čáslavská 455/8, Kutná Hora 284 01, Česko Dělník, dělnice | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Dělník, dělnice

Středovy pekárny s.r.o. p

Čáslavská 455, Kutná Hora

Detail firmy

Tereza Koubská
245 010 040

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 16 200,- až 22 000,- Kč

Pojď pracovat do pekáren jako dělník pekárny / dělnice pekárny. Nemáš zkušenosti nevadí, rádi tě zaučíme.
Nabízíme výplatu každý 12 den v měsíci.
Náplň práce: ruční výroby pečiva (koláče, drdoly, koblihy, celozrnné pečivo apod.).
Požadujeme: manuální zručnost, ochota pracovat v týmu, pečlivost, odpovědnost za kvalitu výrobků.
Výhody: Sleva na naše výrobky, příspěvek na obědy, pernamentka do kut. bazénu.
V případě zájmu se hlaste telefonicky (6:30-15:00), nebo e-mailem.