https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Lesonice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.0033567;16.3103769; , , Česko Dělník pilařského provozu | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Dělník pilařského provozu

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Nástupní plat 27 000,- až 28 500,- Kč

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici dělník.

Co vás čeká
Práce v interiéru / exteriéru s celoročním provozem
Fyzicky mírně náročná práce svoji povahou vhodná i pro ženy

Nabízíme
Práce s pevnou pracovní dobou a pouze v pracovní dny
Práci ve stabilní rodinné firmě, která funguje již 30 let, nikdy jsme se nezpozdili s výplatou!

Požadujeme
Samostatnost a zodpovědný přístup k práci
Průkaz VZV výhodou