https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nov%C3%A1+Ves&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1081117;16.3108395; , 373 15, Česko ELEKTROMECHANIK | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

ELEKTROMECHANIK

Vladimíra Koudelová
568 898 111
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 29 755,- Kč

První kontakt e-mailem: vladimira.koudelova@mann-hummel.com.

Náplň práce:
o Provádění elektrických oprav strojů a strojního zařízení
o Provádění preventivních prohlídek a kontrol strojních zařízení
o Práce na úpravách strojního zařízení
o Spolupráce s techniky údržby při řešení technických problémů a navrhování postupů jejich řešení

Požadavky:
o Min. vyučen v oboru Elektromechanik
o Vyhláška č. 50 min. §5
o Praxe v oblasti průmyslové automatizace
o Orientace v průmyslových SW výhodou
o Orientace v elektro-dokumentaci
o Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
o Ochota a schopnost se učit nové věci

Benefity:
o 13. mzda
o výkonnostní prémie
o 6 týdnů dovolené
o dotované obědy a večeře v podnikové jídelně
o penzijní připojištění
o bezplatná zdravotně-preventivní péče
o společenské akce - letní párty, vánoční večírek, MANN+HUMMEL den
o další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu
o sleva na firemní výrobky
o každoroční příplatek za věrnost již od prvního roku

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.