https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jihlava&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3960640;15.5903065; , Jihlava , Česko IT Demand Lead | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

IT Demand Lead

Radka Rychetská
567 117 253

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 100 000,- Kč

VPM - modrá karta!
Popis pozice:
Vedoucí pozice ve společnosti, která bude mít na starost zejména tyto činnosti:
- Formulace podnikové vize ve vývoji výrobních IT aplikací
- Kontrola konzistentního přístupu ve vývoji vyrobních IT aplikací v rámci koncernu společnosti
- Leader domény Microsoft Dynamics 365 ve společnosti
- Účast ve výboru pro řízení IT změn a IT architektury ve společnosti
Následující požadavky jsou vítány:
- Vysokoškolské vzdělání v technickém oboru
- Zkušenosti v rámci skupiny Ammeraal Beltech
- Zkušenosti s Microsoft Domain 365
- Zkušenosti v projektovém managementu z oblasti IT architektury
První kontakt e-mailem.