Práce Nabídka zaměstnání

Informatici

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 26 700,- až 45 000,- Kč

Místo výkonu práce:Weilova č.p. 1271/6, Praha
Prvotní kontakt: Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 18. 3. 2020 na e-mail pam@npicr.cz. Do předmětu zprávy uveďte "Informatik".
NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.
Požadujeme:
˘ Min. SŠ odborné školy s problematikou IT nebo odpovídající VŠ vzdělání
˘ praxe 2 roky v oblasti správy serverů, sítí a počítačů
˘ Vynikající komunikační dovednosti a organizační schopnosti
˘ Schopnost samostatného řešení úkolů pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
˘ Dobrou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
Hlavní náplň činnosti:
˘ Koordinace komplexní správy sítí, HW a SW na pracovištích v Hostivaři a na Proseku, zpracovávání plánů, norem a postupů změn provozu a údržby, provozní testování, příprava a realizace modifikací a zajišťování integrity LAN a VPN včetně poskytování podpory uživatelům.
˘ Zajišťování řešení projektů informačních a komunikačních systémů, programového vybavení nebo informačních služeb, které jsou nezávislé na jiných informačních systémech nebo mají na ně omezené vazby, případně jsou kombinované s dalším externím nákupem a zavedením informačního systému nebo rozvojem jejich provozu a údržby včetně zpracovávání plánů, norem a postupů změn provozu a údržby, testování, přípravy a realizace modifikací a zajišťování jejich integrity a poskytování podpory uživatelům.
˘ Vykonává funkci správce HW a SW NPI ČR na pracovišti Hostivař.
˘ Odpovídá za evidenci programového vybavení na pracovišti Hostivař a Prosek.
˘ Provádí administraci IP telefonů, interních systémů na pracovišti Hostivař.
˘ Podle pokynů vedoucího oddělení řeší další aktuální úkoly související s problematikou IT v NPI ČR.
Nabízíme:
˘ Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
˘ platové zařazení do 11. - 13. platové třídy dle vzdělání v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1.,
˘ 5 dnů indispozičního volna, tzv. "sickdays", 25 dní dovolené,
˘ Možnost zapojení do programu MultiSport,
˘ Pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass),
˘ Pracoviště s atraktivní lokalitou v centru Prahy
˘ možnost dalšího profesního růstu v rámci organizace