https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jihlavsk%C3%A1+2190%2C+%C5%BD%C4%8F%C3%A1r+nad+S%C3%A1zavou&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5491580;15.9400497;Jihlavská 2190/3, Žďár nad Sázavou 591 01, Česko Montážní dělník/ce | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Montážní dělník/ce

Hettich ČR k.s.

Jihlavská 2190, Žďár nad Sázavou

Detail firmy

Renata Bartošíková
566 692 210

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 15 000,- až 20 000,- Kč

Náplň práce: montáž kompletů nábytkového kování z komponentů z plastu a kovů, provádění samokontroly, výroba kontrolních vzorků, hlášení závad, udržování pořádku na pracovišti
Požadavky: min. základní vzdělání, schopnost pracovat ve třísměnném provozu, zkušenosti z výrobní společnosti výhodou, pečlivost, přesnost, flexibilita
5 týdnů dovolené, roční finanční bonus, příspěvek na stravování, bezplatné jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
První kontakt telefonicky 8,00 - 9,00 nebo emailem