https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%BDeletava&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1418717;15.6729986; , 675 26, Česko OPERÁTOR CNC FRÉZOVACÍHO STROJE | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

OPERÁTOR CNC FRÉZOVACÍHO STROJE

Ivana Svobodová
720 061 845 PO-PÁ od 8:00 - 14:00 hod.

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- Kč

První kontakt telefonicky 720 061 845 PO-PÁ od 8:00 - 14:00 hod. nebo e-mailem: ivana_svobodova@milacron.com

Náplň práce:
- Obrábění v souladu s výkresovou dokumentací
- Práce v NC programech
- Propracovaný zaškolovací systém
- Pozice je vhodná pro absolventy
- 14 směn měsíčně
Požadujeme - vyučení v oboru obráběč kovů, mechanik-seřizovač

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, výkonové prémie, příplatek za směnost, Kč 700,-- měsíčně podpora zdraví, sportu a kultury zaměstnanců, Kč 1.200,-- měsíčně příspěvek na penzijní přípojištění, stravenky, bonus za darování krve. Během pracovního poměru zaměstnanec získá oprávnění na manipulační vozík a jeřáb.

Náborový příspěvek 6.000,- Kč.