https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nov%C3%A1+Ves&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1081117;16.3108395; , 373 15, Česko OPERÁTOR VÝROBY | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

OPERÁTOR VÝROBY

Vladimíra Koudelová
568 898 111

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 20 560,- až 27 560,- Kč

Náplň práce:
o Nabízíme klasickou práci v třísměnném režimu (ranní, noční, odpolední směny po 8 hodinách) nebo v režimu nepřetržitém (denní/noční po 12 hodinách)
o Budete pracovat na našich moderních montážních linkách
o Hlavní náplní práce je kompletace různých typů filtrů (vzduchové, olejové, palivové, kabinové, hydraulické, zemědělské) potažmo další části jako jsou plastové komponenty, různé sací moduly, nádobky pro ostřikovače a další
o Vše co vyrobíte je potřeba před odesláním zkontrolovat, což bude i část Vaší náplně práce
o Na každé stanoviště a typ práce samozřejmě budete zaškoleni a dostanete manuál a postupy

Požadavky:
o Manuální zručnost je pro nás klíčová proto ji vyzkoušíme hned u pohovoru
o Jsou na nás závislé velké automobilové společnosti, smysl pro zodpovědnost je proto pro nás velmi důležitý
o Oceníme Vaši flexibilitu, protože nezůstanete u jednoho typu práce
o Zkušenosti nepotřebujete, všechno Vás rádi naučíme

Zaměstnanecké výhody:
o 6 týdnů dovolené
o 13. mzda
o Výkonnostní prémie 1.500,-Kč
o Večeře zdarma, obědy od 20 Kč
o Každoroční navyšování mzdy
o Příplatek na zdravotní prevenci - 1.500,- Kč / měsíčně
o Příplatky za odpolední směny - 10,- Kč/hod.
o Příplatky za noční směny - min. 25,- Kč/hod
o Příplatek za práci v sobotu a v neděli ve výši 10 % průměrného výdělku, min. 25,- Kč
o Příplatek za práci o svátcích 150% průměrného výdělku
o Penzijní připojištění 2,6% z Vaší měsíční mzdy
o Dotovaná doprava do zaměstnání
o Společenské akce - letní párty, vánoční večírek, MANN+HUMMEL den
o Sleva na firemní výrobky
o Každoroční příplatek za věrnost již od prvního roku
o A 30 dalších benefitů, které svým zaměstnancům poskytujeme

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.