https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Znojemsk%C3%A1+5594%2C+Jihlava&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3896740;15.5922925;Znojemská 5594/54, Jihlava 586 01, Česko Obchodní referent/ka | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní referent/ka

JIHLAVAN, a.s.

Znojemská 5594, Jihlava

Detail firmy

Iveta Budínová
567115222, 720968764

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 40 000,- Kč

Základní požadavky:
• vzdělání (VŠ, SŠ), technické vzdělání výhodou
• obchodní vlohy, iniciativa, samostatnost, komunikační schopnosti, ochota cestovat

Pracovní náplň:
Obchodní odbavení svěřeného portfolia zákazníků:
• zpracování poptávek /nabídek
• sledování obchodních zakázek ve výrobě
• veškerá obchodně technická komunikace se zákazníkem
• organizace a realizace interních/externích jednání se zákazníky
• plánování a vyhodnocování objemu prodejů u svěřených zákazníků