https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pavlov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4507460;15.9138410; , Klášterec nad Ohří 391 43, Česko Obsluha 5-ti osého centra - Seřizovač dřevoobráběcích strojů | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Obsluha 5-ti osého centra - Seřizovač dřevoobráběcích strojů

Veronika Válková
775 585 237

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 35 000,- Kč

Náplň práce: obsluha nového 5-ti osého centra a seřizování dřevoobráběcích CNC strojů.

Požadujeme: technické vzdělání, samostatnost, pracovní nasazení, nutná zkušenost s výrobou nábytku.

Nabízíme: stravenky, další vzdělávání.

Nástup možný ihned!

Životopisy zasílejte na e-mail: veronika.valkova@vanprodukt.cz