https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jihlavsk%C3%A1+2190%2C+%C5%BD%C4%8F%C3%A1r+nad+S%C3%A1zavou&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5491580;15.9400497;Jihlavská 2190/3, Žďár nad Sázavou 591 01, Česko Obsluha lisovny zinku | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha lisovny zinku

Hettich ČR k.s.

Jihlavská 2190, Žďár nad Sázavou

Detail firmy

Romana Novotná
566 692 210

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 28 000,- Kč

Pracovní náplň:
Obsluha stroje a zařízení včetně plynové tavicí pece dle provozních pokynů, Doplňování materiálu do zásobníků strojů, Manipulace s materiálem, Dodržování technologického postupu
Preventivní údržba provozního zařízení, Zodpovědnost za stav svěřeného pracoviště a strojů
Dodržování standardů BOZP a 5S, Kontrola jakosti v průběhu zakázky
Požadavky:
Min. SOU, Oprávnění k řízení VZV výhodou, Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu, Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou, Pečlivost, přesnost, flexibilita
první kontakt emailem nebo telefonicky PO-PÁ 8-15 hod.