https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=N%C3%A1dra%C5%BEn%C3%AD+1444%2C+T%C5%99e%C5%A1%C5%A5&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2957104;15.4774634;Nádražní 1444/43a, Třešť 589 01, Česko Operátor vstupní a výstupní kontroly - slévárna | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Operátor vstupní a výstupní kontroly - slévárna

Eurotech Třešť s.r.o.

Nádražní 1444, Třešť

Detail firmy

Marie Pazderníková
702 019 206

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce: provádění kontroly výrobků dle tech. dokumentace, komunikace s pracovníky výroby, pořizování záznamů a provedení meření, posuzovaní abnormality a odchylky výrobků, poskytování podpory v oblasti kvality kolegů napříč společností.
Požadujeme: min. vyuční list z oblasti technického zaměření, orientace v technické dokumentaci na dobré úrovni, znalost měřidel a postupů meření, pečlivost, přesnost.
Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek 75 000,- 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, dotované stravování, příspěvek na dopravu, možnost ubytování ve firemní ubytovně, 13.plat, možnost kariérního růstu.
První kontakt: telefonicky (702 019 206), e-mailem (marie.pazdernikova@mgg.com)