https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=N%C3%A1dra%C5%BEn%C3%AD+1444%2C+T%C5%99e%C5%A1%C5%A5&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2957104;15.4774634;Nádražní 1444/43a, Třešť 589 01, Česko Operátor/ka vstupní a výstupní kontroly | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Operátor/ka vstupní a výstupní kontroly

Eurotech Třešť s.r.o.

Nádražní 1444, Třešť

Detail firmy

Marie Pazderníková
702 019 206

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 26 000,- až 30 000,- Kč

Náplň práce:
- provádět kontrolu výrobků dle technické dokumentace odpovídajícími měřidky
- komunikovat s pracovníky výroby a aktivně se podílet na dodržování standardu kvality
- pořizovat záznamy o provedených měřeních
- posuzovat abnormality a odchylky výrobků
- poskytovat podporu v oblasti kvality kolegům napříč společností a spolupracovat na řešení reklamací

Požadujeme.
- min. vyuční list z oblasti technického zaměření, nejlépe strojírenství
- orientace v technické dokumentaci na dobré úrovni
- znalost měřidel, postupů a způsobů měření
- pečlivost, přesnost

První kontakt e-mailem nebo telefonicky, Po - Pá, 8 - 15 hod.