https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Dvo%C5%99%C3%A1kova+1001%2C+Lan%C5%A1kroun&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9120313;16.5993942;Dvořákova 1001, Lanškroun 563 01, Česko PLÁNOVAČ VÝROBY | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PLÁNOVAČ VÝROBY

KOMFI spol. s r.o.

Dvořákova 1001, Lanškroun

Detail firmy

Jana Slováková
603 894 636

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 35 000,- Kč

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání, vzdělání technického směru výhodou
- Schopnost identifikovat priority
- Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- Komunikativnost
- Dobrou úroveň práce s PC (zejména MS Word, Excel)
- Analytické myšlení
- Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:
- Evidence a koordinace zakázek: zpracování dodaných podkladů, založení zakázky, koordinace termínů jednotlivých etap zakázky mezi jednotlivými odděleními, kontrola dodržování termínů, vyhodnocení zakázek
- Spolupráce s vedoucím oddělení na plánování a zefektivnění výroby
- Nastavení a dodržování interních procesů souvisejících se správou zakázek
- Spolupráce na koordinaci vývojových úkolů

NABÍZÍME:
- Pružná pracovní doba
- Práce na plný úvazek
- Dobrý pracovní kolektiv v rodinné firmě
- Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí
- Motivující finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- Zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu v Rakousku
- Možnost ubytování ve firemním bytě

KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem