https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nov%C3%A1+Ves&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1081117;16.3108395; , 373 15, Česko PLÁNOVAČ/KA VÝROBY | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PLÁNOVAČ/KA VÝROBY

Zuzana Nováková
739 482 593

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 30 000,- Kč

První kontakt e-mailem: zuzana.novakova@mann-hummel.com

NÁPLŇ PRÁCE:
" Nastavení a údržba základních dat v SAP
" Kontrola a vyhodnocení zákaznických požadavků
" Zpracování výrobních kapacit pracovišť a kapacit výrobního personálu
" Optimalizace kapacit z pohledu strojů a personálu
" Stanovování optimálních výrobních dávek vyráběných dílů
" Tvorba a zpracování výrobních plánů
" Kontrola disponibility materiálu pro výrobní zakázky
" Spolupráce s ostatními odděleními v rámci závodu

POŽADAVKY:
" SŠ vzdělání (nejlépe technického či ekonomického směru)
" Praxe v oblasti plánování výroby výhodou
" Aktivní znalost AJ
" Znalost systému SAP
" Znalost MS Office
" Analytické a systémové myšlení
" Komunikační a organizační schopnosti
" Týmová spolupráce, pečlivost a spolehlivost
" Řidičský průkaz skup. B

Zaměstnanecké výhody:
" 6 týdnů dovolené
" 13. mzda
" Roční cílová odměna
" Příplatek na zdravotní péči - 1 500 Kč/měsíc
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Příspěvek na stravování
" Věrnostní příplatky za odpracované roky
" Nárok na placené pracovní volno při některých příležitostech nad rámec zákoníku práce
" A další výhody a slevy dle nadstandardního benefitního systému společnosti