https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Purky%C5%88ovo+n%C3%A1m%2E+133%2C+T%C5%99eb%C3%AD%C4%8D&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2122136;15.8907721;Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč 674 01, Česko PRAKTICKÁ SESTRA NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

PRAKTICKÁ SESTRA NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM

Nikola Dusíková
568 809 455

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 24 800,- Kč

První kontakt telefonicky nebo e-mailem: personalni@nem-tr.cz

Pracovní náplň:
o poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu.

Požadujeme:
o odbornou způsobilost k výkonu povolání praktické sestry,
o smysl pro týmovou práci,
o komunikační schopnosti,
o trestní bezúhonnost,
o zdravotní způsobilost.

Nabízíme:
o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
o 9. platovou třídu,
o náborový příspěvek až 50.000 Kč,

o benefity:
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).