https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=U+Pek%C3%A1rny+849%2C+Pelh%C5%99imov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4215511;15.2248052;U Pekárny 849, Pelhřimov 393 01, Česko Pekař,- ka | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Pekař,- ka

ADÉLKA a.s.

U Pekárny 849, Pelhřimov

Detail firmy

Alena Moravcová
773788834
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 35 000,- Kč

Požadujeme: zkušenosti s pekařským provozem, pozitivní vztah k potravinám, vstřícnost, rychlost pohotovost, spolehlivost, důslednost, ochota učit se novým věcem.

Náplň práce: střídání 2 důležitých pozic, práce v moderní pekárně, obsluha strojů na výrobu pečiva, kontrola kvality výrobků, spolupráce na nových produktech.

Nabízíme: práce v menším kolektivu v moderním prostředí stabilní rodinnéé firmy, jistota práce. Systém benefitů - od stravenek Adélka, přes poukázky k našim partnerům a další benefity.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.