Práce Nabídka zaměstnání

Pekař/ka - mísič/ka

Lucie Beranová
549 439 400

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 18 500,- Kč

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (6:30- 14:00hod)

Práce na plný úvazek, práce i o víkendech, v noci.
NÁPLŇ PRÁCE: - zodpovědnost za kvalitu výroby pekařského sortimentu
navažování a zpracování surovin dle podkladů pro výrobu a technologických postupů
- příprava veškerých druhů těst, obsluha souvisejících strojů a zařízení
POŽADUJEME:
- zodpovědnost a spolehlivost
- dobré organizační schopnosti
- smysl pro pořádek
- praxe výhodou, případně zaučíme
V případě zájmu POŠLETE ŽIVOTOPIS na beranova.lucie@karlova- pekarna.cz nebo volejte 549 439 400