https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jesenice&format=xml&polygon=0&addressdetails=146.4323726;14.0623330; , Příbram 270 33, Slovenija Pomocný skladník | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Pomocný skladník

Romana Lungová
725 217 696, 518 307 522

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 19 700,- Kč

Jsme společnost, která působí na trhu 25 let - montujeme, vyrábíme a prodáváme okna, dveře a vrata.

V současné době hledáme spolupracovníka na různé pomocné práce na skladě v Jesenici.

Náplň práce:
- naskladňování a vyskladňování zboží
- vybouchávání skel z rámů oken
- kontrola správnosti množství kusů na skladě

Požadujeme:
- spolehlivost a pracovitost
- dobrý fyzický stav
- čistý trestný rejstřík
- pravidelnou docházku

Napište nám na e-mail prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište POMOCNÝ SKLADNÍK.

Je možný i osobní kontakt, avšak po předchozí telefonické domluvě na tel 518 307 522.

Pracovní doba od 5:30 - 14:00 hod. Nástup možný IHNED.