Práce Nabídka zaměstnání

Pracovníci výroby vodou ředitelných nátěrových hmot

Eva Velebová
577 110 140

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 26 000,- až 28 000,- Kč

Náplň práce:
příprava tónovaných barev k expedici dle plánu výroby a pracovního postupu,
obsluha vysokozdvižného vozíku,
kontrola odstínů a množství namíchaných materiálů

Požadujeme:
uživatelská znalost práce na PC,
schopnost rozeznat barevné odstíny,
chuť pracovat, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, flexibilitu,
pravidelnou docházku
nástup možný ihned,

Co můžete očekávat:
zázemí stabilní společnosti,
zaměstnanecké slevy na firemní produkty,
příspěvek na stravování,
přátelský kolektiv, další vzdělávání,
hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou,
výkonnostní prémie a bonusy od 3.měsíce,
příspěvek na důchodové připojištění 5 letech

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky 7:00 - 15:30 hod.