Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník/ce pobočky

Ing. Romana Lungová
725 217 696, 518 307 522
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 19 700,- až 40 000,- Kč

Jsme společnost, která působí na trhu 25 let - montujeme, vyrábíme a prodáváme okna, dveře a vrata.
Hledáme spolupracovníka na pozici PRACOVNÍK/CE POBOČKY.

Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.

Náplň práce:
- osobní, telefonická a elektronická komunikace s klienty
- nejedná se o aktivní vyhledávání zákazníků
- poskytování informací o produktech a výrobcích společnosti a jejich službách
- zpracovávat požadavky zákazníků na zaměření, seřízení, reklamaci a opravu
- provádět kalkulace a cenové nabídky dle požadavků zákazníka
- zpracovávat a uzavírat smlouvy o dílo
- administrativní činnost související s chodem pobočky
Nabízíme:
- zaškolení
- zaměstnání na HPP
- příjemné pracovní prostředí
- perspektivní zaměstnání ve stabilní a rostoucí společnosti
- příspěvek na stravování

Pracovní doba Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. Podmínkou přijetí je absolvování vstupního 14 - denního školení v sídle společnosti v Dubňanech. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte na e-mail prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište BRNO.
Přesný termín výběrového řízení zatím není stanoven.

Elektronická stravenka

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.