Práce Nabídka zaměstnání

Psychologa/psychometrika/výzkumníka

  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 13 500,- až 20 000,- Kč

Upřesňující
informace7):
(požadavky,
náplň práce
apod.) Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Hledáme kolegu/kolegyni pro agendu vývoje diagnostických a intervenčních nástrojů na částečný úvazek do oddělení metodické podpory školských poradenských zařízení a ústavní péče v Národním pedagogickém institutu České republiky.
Úvazek 0,5 (může být formou pracovní smlouvy, dohody nebo práce i na fakturu)
Hlavní náplň činnosti:
˘ Přímá práce na tvorbě, standardizaci a adaptaci diagnostických nástrojů
- psychologických a speciálně pedagogických
˘ Koordinace standardizačních studií
˘ Statistické a zejména psychometrické analýzy
˘ Administrativní úkony spojené s organizací výzkumných projektů
˘ Spolupráce s odbornými institucemi v rámci projektů TA ČR
Požadujeme:
˘ Alespoň bakalářský titul v oboru psychologie
˘ Zájem o metodologii a výzkumnou oblast
˘ Zájem o psychometrii a statistiku

Nabízíme:
˘ Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
˘ platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1.,
˘ 5 dnů indispozičního volna, tzv. "sickdays", 25 dní dovolené,
˘ možnost zapojení do programu MultiSport,
˘ pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass),
˘ pracoviště s atraktivní lokalitou v centru Prahy
˘ možnost dalšího profesního růstu v rámci organizace.
˘ Možnost vzdělávání se v rámci institutu
˘ Zkušenosti z oblasti psychometrie a vývoje diagnostických metod
˘ Seznámení se s diagnostickými nástroji vhodnými pro PPP, SPC a ŠPP (školní poradenská pracoviště)
˘ Účast na odborných akcích (např. konference)
˘ Možnost zapůjčení odborných publikací a diagnostických nástrojů z knihovny instituce

Předpokládaný nástup: IHNED nebo dohodou
Místo výkonu práce: Praha, Senovážné nám. 25
Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 30. 6. 2020 na e-mail pam@nidv.cz,julie.melicharova@npicr.cz. Do předmětu zprávy uveďte "Psychologa/psychometrika/výzkumníka"
NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.
Poznámka:
Národní pedagogický institut České republiky vznikl dne 1. ledna 2020 sloučením Národního institutu pro další vzdělávání a Národního ústavu pro vzdělávání. Zřizovatelem NPI ČR je MŠMT.