https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Brat%C5%99%C3%AD+%C5%A0tefan%C5%AF+492%2C+Hradec+Kr%C3%A1lov%C3%A9&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.2173985;15.8733898;Bratří Štefanů 492/63, Hradec Králové 500 03, Česko REFERENT / REFERENTKA DOPRAVY A MECHANIZACE | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

REFERENT / REFERENTKA DOPRAVY A MECHANIZACE

Milan Bůžek
702 205 784

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 28 000,- až 32 000,- Kč

Požadujeme: SŠ technického směru, praxe v oboru vítána, uživatelsky PC, samostatnost, důslednost
- Náplň práce: řízení nasazení vlastních strojů a dopravních prostředků na stavební zakázky, objednávání externí dopravy a mechanizace, koordinace, správa vozového a mechanizačního parku, evidence, výkazy, statistiky
Nabízíme: týden volna navíc, stravenky, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, zaškolení v týmu zkušených kolegů, sebeuplatnění a profesní rozvoj, zázemí stabilní společnosti
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem