https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nov%C3%A1+Ves&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1081117;16.3108395; , 373 15, Česko REFERENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

REFERENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Zuzana McBain
568 890 086
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 35 000,- Kč

První kontakt telefonicky: 568 890 086 nebo e-mailem: zuzana.mcbain@mann-hummel.com
Náplň práce:
o Podpora komoditních nákupčích
o Registrace nových dodavatelů, informačních záznamů a nových plánů dodávek v systému SAP
o Sledování plnění termínovaných plánů realizace, kontrola cenových diferencí faktur, příprava dat k rozhodnutí o výběru dodavatele
o Komunikace s dodavateli
o Spolupráce s komoditními nákupčími - reporting, plánování, slmlouvy
- Tvorba informačních záznamů, plánů dodávek, objednávek, smluv
- Další navazující činnosti dle aktuálních potřeb
Požadavky:
o Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
o Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
o Dobrá znalost MS Excel
o Komunikační dovednosti, samostatnost, důslednost, týmovost
- Analytické myšlení a organizační schopnosti
- Zkušenosti s nákupem a nákupními aktivitami výhodou
- Zkušenosti se systémem SAP výhodou
- Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
Zaměstnanecké výhody:
o 6 týdnů dovolené
o 13. mzda
o 1.100 Kč měsíčně příspěvek na volnočasové aktivity
o Možnost home office
o Flexibilní pracovní doba
o Příspěvek na penzijní připojištění
o Příspěvek na stravování přímo v areálu společnosti
o Společenské akce - letní párty, vánoční večírek, MANN+HUMMEL

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.