https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Lukavice&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.0602888;16.4820721; , Pljevlja 516 03, Česko Referent logistiky/dispečer | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Referent logistiky/dispečer

Jan Skalický
606 681 769
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 22 000,- až 25 000,- Kč

Místo výkonu práce: Vížky 5, 538 21 Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: Plánování logistiky a expedice, Komunikace s dopravci a zákazníky, Skladové hospodářství - evidence, administrativa, Tvorba objednávek
POŽADUJEME: SŠ vzdělání s maturitou, VŠ výhodou, Vhodné pro absolventy, Znalost AJ, Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, Komunikační dovednosti, Samostatnost, zodpovědnost, Znalost práce na PC uživatelsky (MS Office, Internet), Zájem o práci, Schopnost učit se novým věcem
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky, atd.), Příspěvek na stravné a dopravu, 1x za měsíc masáže zdarma, Přátelský a mladý kolektiv, Možnost dalšího rozvoje, Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy, Odborné zaškolení, Pitný režim vč. dobré kávy zdarma, Nové moderní kanceláře
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 15.30 hod. nebo na e-mailové adrese.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.