Práce Nabídka zaměstnání

Referent obchodního oddělení

Veronika Šulcová
725 054 413
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 24 000,- až 28 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : PRAHA 1 - NOVÉ MĚSTO
KONTAKT : Veronika Šulcová, tel.: 725 054 413 - 9-16h, e-mail: sulcova@g-team.cz

Náplň práce:
o Příprava nabídek a nabídkových kalkulací
o Sledování obchodních zakázek
o Vyjednávání se zákazníkem a dodavateli
o Příprava obchodních smluv
o Aktivní správa pohledávek
o Příprava pravidelných reportů pro zákazníka

Požadujeme:
o Min. SŠ vzdělání - ideálně technického zaměření
o Praxe vítána
o Komunikativní znalost minimálně anglického jazyka (emailový a telefonický kontakt)
o Komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
o Práce s PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
o Spolehlivost a loajálnost

Zaměstnanecké výhody : Perspektivní práce ve stabilní, rostoucí společnosti, možnost profesního růstu, finanční odměny, možnost navýšení platu, firemní sportovní aktivity, 5 týdnů dovolené.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.