https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Ke+Skalce+4960%2C+Jihlava&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3932368;15.5801156;Ke Skalce 4960/32, Jihlava 586 01, Česko Referent/ka spol. státní správy a samosprávy | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Referent/ka spol. státní správy a samosprávy

Hana Rajdlíková
950 270 191
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 25 980,- až 36 790,- Kč

VŠ - obor právo, 11. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. Nástup ihned.

Náplň práce: Sestavování, posuzování smluv před jejich uzavřením. Součinnost při výběrových/zadávacích řízeních v oblasti veřejných zakázek. Konzultace a právní podpora v rámci ekonomického úseku.

Požadavky: Znalost obchodního a občanského práva. Komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita. Ochota k dalšímu vzdělávání. Schopnost týmové práce, aktivní přístup k řešení problémů. Řešení majetkoprávních vztahů.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.