Práce Nabídka zaměstnání

Řidič/ka speciálních vozidel

Eva Tlacháčová
606 689 339

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 24 000,- Kč

NÁPLŇ PRÁCE: zajištění přepravy svěřených nákladů dle platných zákonů, směrnic, vyhlášek a jiných nařízení - hnojiva, agrochemie, komodity, písky, štěrky, zajištění správného provedení postřiků a péče o porosty dle předaných instrukcí, fyzický příjem a výdej zboží, úkony spojené s nakládkou a vykládkou zboží, obsluha dopravníků, posun na vlečce, zajištění odpovídajícího stavu skladů a techniky střediska. Vedení řádné skladové evidence, údržba střediska - sečení trávy, úklid sněhu topení v kotelně na tuhá paliva, drobné opravy na středisku POŽADAVKY: SPŠ nebo SOU s výuč.listem/maturitou. Řidičský průkaz skupina C a E výhodou, speciální průkazy (VZV, MP atd.) výhodou, samostatnost, důslednost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům, flexibilita, loajálnost, preciznost
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, roční odměny ve výši základní mzdy, placené přesčasy, možnost využití firemních rekreačních zařízení, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
KONTAKT: e-mailem