https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=M%C3%A1chova+400%2C+Bene%C5%A1ov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.7861753;14.6791711;Máchova 400, Benešov 256 01, Česko Řidiči sanitního vozu | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Řidiči sanitního vozu

Renáta Jelínková
736 523 090
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Pracoviště: okres Benešov, Středočeský kraj, Praha

Náplň práce: Převoz klientů sanitním vozem v rámci okresu, středočeského kraje a dále hlavně Praha atd.
Požadavky: Podmínkou pro výkon práce řidiče sanitního vozu je minimální věk 21 let, Osvědčení o absolvovaní kurzu řidiče DNR, čistý výpis z rejstříku trestů, výpis z karty řidiče, řidičské oprávnění skupiny B, spolehlivost, příjemné vystupování, chuť učit se nové věci, ochotu, kontakt s nemocnými lidmi, flexibilitu, fyzická zdatnost.

Vedení firmy je v Havlíčkově Brodě, tudíž je nejdříve nutné se telefonicky domluvit s p. Jelínkovou tel.: 736 523 090

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.