https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Hrub%C4%8Dice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4500155;17.1930896; , , Česko SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA

Albína Lebedová
606 394 233

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 29 000,- Kč

Nástup dle domluvy. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Lebedová, tel.: 606 394 233, e-mail: alebedova@pal.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Pracoviště: Hrubčice 281, Bedihošť.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B podmínkou, manuální zručnost, technické myšlení.
Náplň práce: diagnostika závad na zemědělských strojích, demontáže a opravy v dílně i u zákazníka, kompletace a seřízení stroje před prodejem.
Nabízíme: příspěvek na dovolenou, stravování, příspěvek na penzijní připojištění.