https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Tyr%C5%A1ova+241%2C+Sta%C5%99e%C4%8D&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2004496;15.8314643;Tyršova 241, 675 22, Česko Samostatná/ý účetní (přijmeme i šikovné absolventy) | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Samostatná/ý účetní (přijmeme i šikovné absolventy)

INFRA, s.r.o.

Tyršova 241, Stařeč

Detail firmy

Jan Kratzer
568 851 733

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 30 000,- Kč

Pracuj s námi ve společnosti INFRA, s.r.o., která se od roku 2004 zabývá tvorbou a vydáváním metodických materiálů pro školy a učitele. Dále vývojem a prodejem výukových pomůcek, hraček, her a knih pro děti a rodiče.

Jsme zároveň odbornou společností, která se věnuje vzdělávání pedagogů.

Do svého týmu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici, která bude pravou rukou vedení společnosti v oblasti vedení účetnictví a sledování výsledků hospodaření.

Na pracovní pozici rádi přijmeme i šikovného absolventa, který se vše postupně naučí a bude mít chuť se učit novým věcem.

ÚČETNÍ

Náplň práce:

vedení účetnictví společnosti - společnost s.r.o.
kontrola náležitostí účetních dokladů
samostatné zpracování přijatých faktur, pohybů na bankovních účtech, účtování pokladny, interních dokladů, dalších závazků a pohledávek
zpracování DPH a kontrolních hlášení
vedení personální agendy a zpracování mezd
práce v moderním ERP systému Money S5
zpracování účetních uzávěrek a příprava podkladů pro zpracování daň. přiznání k dani z příjmů (ve spolupráci s daňovým poradcem)
spolupráce s vedením společnosti při finančních plánů, reporting a controlling – sledování nákladů a výnosů, zpracování reportů pro vedení společnosti (do této práce vás rádi zaučíme)
spolupráce při nastavování interních procesů v oblasti účetnictví

Požadujeme:

min. středoškolské vzdělání ekonomického směru - účetnictví
praxe v oboru výhodou
výhodnou znalost práce se systémy Money S3/S4/S5 nebo s jiným účetním/ERP systémem
znalost práce v MS Excel
chuť učit se novým věcem
flexibilitu, zodpovědnost a proaktivní přístup

Nabízíme:

nástupní základní mzda 30.000 Kč + bonusy
práci na plný úvazek, hlavní pracovní poměr
možnost občasné práce z domova
týden dovolené navíc
práci s nejmodernějším vybavením (SW i HW)
osobní i profesní rozvoj
neformální firemní kultura
mladý kolektiv

NÁSTUP: červenec až září 2021