https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=5%2E+kv%C4%9Btna+319%2C+Humpolec&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5396653;15.3629079;5. května 319, Humpolec 396 01, Česko Sanitář | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Sanitář

Vysočinské nemocnice s.r.o.

5. května 319, Humpolec

Detail firmy

Lenka Komůrková
736190708

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 22 000,- až 30 000,- Kč

Náplň práce: poskytování ošetřovatelské péče, spolupráce se zdravotními sestrami a lékaři, péče o pacienty.

Požadujeme: altruismus a lidský přístup - práce v zařízení pro dlouhodobě nemocné, odborná způsobilost dle zákona č.96/2004 Sb., případně Vám se vzděláním pomůžeme. Zkušenosti z obdobné pozice výhodou, samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme: nástupní mzdu 22 000,-Kč + příplatky za směnnost a dosažené vzdělání, práci na plný i zkrácený úvazek, moderní a dobře vybavené pracoviště, benefity, dotované stravování, 25 dní dovolené, stabilitu, férové jednání.