https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%BDi%C5%BEkova+4318%2C+Jihlava&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3939806;15.5805333;Žižkova 4318/53, Jihlava 586 01, Česko Seřizovač a obsluha CNC soustruhu | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Seřizovač a obsluha CNC soustruhu

VMV, spol. s r. o.

Žižkova 4318, Jihlava

Detail firmy

Daniel Vopálenský
605 278 862

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Pracovní náplň:
- tvorba programů a obrábění přesných strojírenských dílů na CNC soustruhu
Požadujeme:
- vyučen ve strojním oboru (mechanik - seřizovač CNC, obráběč kovů, nástrojař)
- zkušenosti s obráběním i programováním + praxe v soustružení
- manuální zručnost.
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v úspěšné firmě s 30-letou tradicí
- finanční ohodnocení na základě zkušeností a výsledků