https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%BDi%C5%BEkova+771%2C+%C5%BDirovnice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2576243;15.1858925;Žižkova 771, Žirovnice 394 68, Česko Skladník - manipulant | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Skladník - manipulant

DETAIL CZ s.r.o.

Žižkova 771, Žirovnice

Detail firmy

Eliška Coufalová
606277080

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- až 28 000,- Kč

Náplň práce: skládání a nakládání zboží, příprava zboží na odvoz, naskladňování výrobků, manipulace ve skladu.
Požadujeme: zodpovědnost, důslednost samostatnost, práce ve dvousměnném provozu, ŘP na VZV výhodou, praxe v obdobné pozici výhodou.
Nabízíme: jistota zaměstnání, práce v české firmě s českým majitelem (Wikov Group), 13. a 14. mzda, 25 dnů dovolené, stravování v závodní jídelně s příspěvkem na stravu, bonus za docházku.
Kontakt na emailu personalni@detail-cz.cz nebo na telefonu 606 277 080 nebo osobně v místě výkonu práce: Detail.cz s.r.o., Žižkova 771, Žirovnice v čase 8-16 hodin.