https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=B%C5%99ezinovy+sady+5642%2C+Jihlava&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3971555;15.5968873;Březinovy sady 5642/10, Jihlava 586 01, Česko Specialista v oblasti prodeje a marketingu | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Specialista v oblasti prodeje a marketingu

Simona Kubičková
567 573 730

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 19 730,- až 28 920,- Kč

Požadujeme:
- dobrou češtinu, odpovědnost
Výhodou:
- praxe v prodeji
Náplň práce:
- správce e-shopu
- prodej suvenýrů
- kreativní práce na marketingu - zabezpečení přepravy objednávek, návrhy nových suvenýrů, výroba popisků, spolupráce na marketingových aktivitách

První kontakt telefonicky v pracovní době: 7.00 - 15.30 hodin.