https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Vlkovsk%C3%A1+279%2C+Velk%C3%A1+B%C3%ADte%C5%A1&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3002851;16.2146200;Vlkovská 279, Velká Bíteš 595 01, Česko Strojírenští technici projektanti, konstruktéři | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

PBS Turbo s.r.o.

Vlkovská 279, Velká Bíteš

Detail firmy

Petra Petláková
773 500 055

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

Navrhuje a implementuje nová řešení pro nové komponenty turbodmychadel nebo celé turbodmychadlo.

Požadavky: SPŠ strojírenská nebo VŠ technického směru, znalost práce v CAD programech (ProEngineer výhodou), AJ na úrovni B1, MS Office, schopnost komunikovat a pracovat v týmu, alespoň všeobecná znalost turbodmychadel nebo spalovacích motorů výhodou.
Náplň práce: Vyhotovuje výkresovou a technickou dokumentaci pro turbodmychadla dle specifikací a interních standardů v CAD, vyhotovuje dokumentaci potřebnou pro objednání a výrobu dílců