https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=N%C3%A1dra%C5%BEn%C3%AD+377%2C+Ok%C5%99%C3%AD%C5%A1ky&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2483881;15.7760089;Nádražní 377, 675 21, Česko TECHNIK | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

VIA ALTA a. s.

Nádražní 377, Okříšky

Detail firmy

Milan Nováček
+ 420 721 505 828, PO-PÁ 8:00-16:30

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

První kontakt:
- e-mailem: info@via-alta.cz
- tel.: +420 721 505 828, PO - PÁ: 8:00- 16:30

Popis pozice:
- kovoobráběcí a zámečnické práce,
- montážní práce,
- instalace strojů a linek u zákazníka,
- servis a údržba již instalovaných strojů a produkčních linek.

Požadujeme:
- ÚSO/SŠ technického či elektrotechnického zaměření,
- orientace v technické dokumentaci,
- zručnost, pečlivost, pozornost a samostatnost,
- řidičský průkaz sk. B.,
- schopnost obsluhovat stroje pro dělení materiálu, obrábění, svařování, tváření výhodou,
- vítáme kreativitu pracovníků, jsme vždy otevření různým názorům a řešením.

Nabízíme:
- práce na plný úvazek, dlouhodobá perspektiva,
- zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti,
- nové zázemí a vybavení dílny,
- práce v mladém a přátelském kolektivu,
- motivující finanční ohodnocení,
- příspěvek na stravování,
- pružná pracovní doba dle domluvy,
- možnost vzdělání v oboru,
- další zaměstnanecké benefity.