https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jaroslavy+R%C3%BDznerov%C3%A9+97%2C+Komorovice&format=xml&polygon=0&addressdetails=1 Technik údržby | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Technik údržby

HRANIPEX Czech Republic k.s.

Jaroslavy Rýznerové 97, Komorovice

Detail firmy

Zuzana Bielová
725432094

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 600,- Kč

Požadujeme: SŠ vzdělání (maturita) nebo výuční list technického směru, zkušenosti s údržbou strojů vítány, práce na PC alespoň uživatelsky, schopnost týmové práce.
Náplň práce: kontrola a údržba extrudérů a řezacích linek, efektivní výrobní logistika, spolupráce s ostatními techniky údržby při plánování údržby, samostatnost a pečlivost, pravidelná komunikace s nákupčím (objednávání náhradních dílů apod.), 90% pracovního doby ve výrobě, 10% u PC.
Nabízíme: uvedená mzda je základní po zapracování a zkušební době, jednosměnný provoz 6:00 - 14:30 bez nočních směn, volné víkendy, jednou měsíčně služební pohotovost v režimu po - pá, 25 dní dovolené (za každý odpracovaný rok +1 den), dotované stravování v areálu společnosti, příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy, firemní fitness centrum zdarma, práci v příjemném a moderním prostředí.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Životopis posílejte na uvedený email, telefonický kontakt na výče uvedeném čísle možný v pracovní dny 8:00 - 17:00.