https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Znojemsk%C3%A1+5594%2C+Jihlava&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3896740;15.5922925;Znojemská 5594/54, Jihlava 586 01, Česko Technolog - programátor CNC strojů | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Technolog - programátor CNC strojů

JIHLAVAN, a.s.

Znojemská 5594, Jihlava

Detail firmy

Iveta Budínová
567115222, 720968764

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 33 000,- Kč

Požadavky:
• Minimálně středoškolské vzdělání v oboru strojírenství
• Minimálně základní znalost ANJ
• Znalost čtení technické dokumentace a samostatná orientace v normách
• Znalost modelování v CAD systému , nejlépe Solid Works
• Znalost kreslení v AutoCadu nebo podobném programu pro tvorbu výkresové dokumentace
• Zkušenosti s tvorbou technologických postupů, volba nástrojů, měřidel, způsobu upínání
• Orientace v řezných podmínkách pro různé druhy materiálů, orientace v dodavatelských firmách řezných nástrojů
• Znalost minimálně 3- osého programování v některém CAM systému, nejlépe SurfCam
• Zkušenosti s programováním CNC strojů

Náplň práce:
• Zpracování technol. dokumentace (tech. postup, seřizovací a nástrojové listy, nákresy k operacím), zabezpečení tech. obsluhy výroby, ověřování nových výrob
• Návrhy a realizace opatření ke zkvalitnění a zproduktivnění výroby, ke snížení výrobních nákladů a zmetkovitosti při výrobě dílců
• Provádění změn v technologické dokumentaci dle směrnic pro změnové řízení
• Zpracování řídících programu pro NC stroje v systémech MAZATROL (MatrixCam), SurfCam, Solidworks