https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=N%C3%A1dra%C5%BEn%C3%AD+1444%2C+T%C5%99e%C5%A1%C5%A5&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2957104;15.4774634;Nádražní 1444/43a, Třešť 589 01, Česko Technolog-programátor CNC | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Technolog-programátor CNC

Eurotech Třešť s.r.o.

Nádražní 1444, Třešť

Detail firmy

Marie Pazderníková
702 019 206

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 30 000,- Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce:
programování CNC strojů, zpracování technologických postupů, programů a kalkulací,realizace změn technologií s cílem zvýšit kvalitu výrobků, provádění technologických změn v podkladech.
Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru, znalost sotwaru CAM podmínkou, CAD výhodou,orientace v technické dokumentaci, zkušenost v oboru výhodou, AJ výhodou,
Zaměstnanecké výhody:
náborový příspěvek 75 000,- 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní, životní pojištění, dotované stravování, příspěvek na dopravu, možnost ubytování, 13-plat
První kontakt: telefonicky (567 109 524), e-mailem (marie.pazdernikova@mgg.com