https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=t%C5%99%C3%ADda+Soukenick%C3%A1+48%2C+Broumov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.6027313;16.3302738;třída Soukenická 48, Broumov 550 01, Česko ÚPRAVÁŘ / ÚPRAVÁŘKA | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

ÚPRAVÁŘ / ÚPRAVÁŘKA

Barbora Jakešová
491 502 136 (7:00-15:00)

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 19 900,- až 31 000,- Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou).

Požadavky: vzdělání - vyučen/ SS, zodpovědnost, aktivní přístup k práci a chuť se dále učit.

Pracovní náplň: obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních výrobků.

Nabízené výhody: 5 týdnů dovolené, směnové příplatky, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměny - podíl na hospodářském výsledku.

Kontaktní osoba: Jakešová Barbora, tel.: 491 502 136 (v době 7:00 - 15:00 hod.), e-mail: barbora.jakesova@veba.cz (pro zaslání životopisu).