Práce Nabídka zaměstnání

Účetní

Martina Měšťánková
577 110 011

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

Náplň práce: Kontrola a účtování všech přijatých a vydaných faktur, účtování přijatých zálohových faktur, příprava DPH, příprava podkladů pro audit, účtování daňových dokladů, spolupráce s daňovým poradcem, komunikace s odběrateli a dodavateli.

Požadujeme: zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, nástup možný ihned,
Co můžete očekávat: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, příspěvek na stravování, přátelský kolektiv, další vzdělávání, hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou, výkonnostní prémie a bonusy od 3.měsíce, příspěvek na důchodové připojištění po 5 letech.

V případě zájmu kontaktujte telefonicky (7-15:30) nebo e-mailem.