https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=U+Agrostroje+1412%2C+Pelh%C5%99imov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4238911;15.2210208;U Agrostroje 1412, Pelhřimov 393 01, Česko Údržbář a řidič kolového nakladače v teplárně na biomasu | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Údržbář a řidič kolového nakladače v teplárně na biomasu

IROMEZ s.r.o. - pracoviště

U Agrostroje 1412, Pelhřimov

Detail firmy

Petr Němeček
725103796

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 29 000,- Kč

Náplň práce: svařování elektrodou a plamenem, zaškolení na provoze K2 (svařování, broušení, vodoinstalatérství a běžné práce), opravy potřebných součástí (hydraulika,písty, pojezdy, motory, čerpadla), opravy mechanizací u kotlů (běžný provoz, odstávky). Střídání obsluhy kolového nakladače, obsluha manipulátoru. Činnosti jsou vykonávány ve směnném provozu.

Požadujeme: svářečský průkaz výhodou.

Nutný telefonický kontakt předem!