https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C4%8Cs%2E+brig%C3%A1dy+132%2C+Byst%C5%99ice+pod+Host%C3%BDnem&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3992809;17.6741052;Čs. brigády 132, Bystřice pod Hostýnem 768 61, Česko Uklízeč / ka - DPP | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Uklízeč / ka - DPP

NADĚJE - Bystřice pod Hostýnem

Čs. brigády 132, Bystřice pod Hostýnem

Detail firmy

Helena Lukaštíková
778 444 564
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 110,- Kč

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- práce na dohodu o provedení práce
- Náplň práce: - provádí kompletní úklid společných prostor, sociálních zařízení, provádí desinfekci, třídění odpadů
- Požadujeme: základní vzdělání, zdravotní způsobilost
- zkrácený úvazek 7-10 hod./týden
- Váš strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: helena.lukastikova@nadeje.cz. CV elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: uklizeč / ka.