https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Purky%C5%88ovo+n%C3%A1m%2E+133%2C+T%C5%99eb%C3%AD%C4%8D&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2122136;15.8907721;Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč 674 01, Česko VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČETNICTVÍ | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČETNICTVÍ

Nikola Dusíková
568 809 455

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 24 660,- až 33 790,- Kč

Pracovní náplň:
o řízení a metodické usměrňování oddělení účetnictví,
o komplexní vedení účetnictví a zodpovědnost za daňovou agendu,
o sestavování účetní závěrky,
o koordinace účtování o stavu, pohybu a rozdílu závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech,
o vedení účetních knih.
Požadujeme:
o VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru,
o praxe na pozici účetní,
o zkušenosti s účetnictvím zdravotnické příspěvkové organizace výhodou,
o orientace v účetních programech (aplikacích),
o zkušenosti s vedením týmu,
o aktivní přístup,
o komunikační schopnosti,
o trestní bezúhonnost,
o zdravotní způsobilost.
Možný nástup: 1. 5. 2022 nebo dle dohody
Uzávěrka přihlášek: 28. 2. 2022

Pošlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis a ostatní případně požadované dokumenty na adresu: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč nebo emailem: personalni@nem-tr.cz.
Obálku, či předmět Vašeho emailu označte slovy: "Vedoucí oddělení účetnictví".
Pokud budete vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi a dohodneme se na termínu pracovního pohovoru.
Vaše materiály budou považovány za důvěrné.

Těšíme se na spolupráci!

Kontaktní údaje:
V případě zájmu o konzultaci ohledně náplně pracovního místa kontaktujte:
Blanka Holoubková, vedoucí oddělení účetnictví, tel.: +420 568 809 640.
V případě dotazů k personálním činnostem kontaktujte:
Mgr. Nikola Křivánková, personální oddělení, +420 568 809 455.

Nabízíme:
o perspektivní a stabilní zaměstnání,
o 11. platovou třídu,
o 25 dnů dovolené,
o benefity:
o příspěvek na závodní stravování,
o příspěvek na penzijní připojištění do výše 700 Kč,
o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve)
o nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance
a jeho rodinu..