https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Malovcova+1080%2C+Pacov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4727243;14.9976589;Malovcova 1080, Pacov 395 01, Česko Všeobecná zdravotní sestra | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Všeobecná zdravotní sestra

Michaela Pučálková
724335557

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 28 730,- Kč

Požadavky: střední zdravotnické vzdělání, výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu, trestní bezúhonnost.

Náplň práce: odborná zdravotní a ošetřovatelská péče, vedení ošetřovatelské dokumentace.

Nabízíme: příspěvek na podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění, plat dle uznatelné praxe a vzdělání.

Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem!