https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=5%2E+kv%C4%9Btna+319%2C+Humpolec&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5396653;15.3629079;5. května 319, Humpolec 396 01, Česko Všeobecná zdravotní sestra | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Všeobecná zdravotní sestra

Vysočinské nemocnice s.r.o.

5. května 319, Humpolec

Detail firmy

Lenka Komůrková
736190708

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 32 000,- až 34 000,- Kč

Základní náplň práce: poskytování zdravotní péče, vedení zdravotní dokumentace, příjem, překlad a propouštění pacientů.

Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č.96/2004 Sb., praxi z interních oborů a lůžkových oddělení výhodou, uživatelská znalost práce na PC, samostatnost i schopnost týmové práce, spolehlivost, pracovitost, flexibilita, empatie, ochota se vzdělávat.

Nabízíme: nástupní mzda až 33.000 Kč (ranní, odpolední + příplatky za směnnost), plný úvazek / nepretržitý provoz, odpovídající platové ohodnocení, proplátcení přesčasových hodin, práci v moderním a prosperujícím zdravotníckém zařízení, podmínky pro osobní rozvoj a profesní rozvoj, dotované stravování, možnost práce při studiu, 25 dní dovolené (Plicní léčebna - 30 dní)
Kontakt možný emailem nebo telefonicky 7:00 - 15:30
Pracoviště: Vysočinské nemocnice - Nemocnice následné péče Humpolec, Plicní léčebna Humpolec, Nemocnice následné péče Ledeč - Háj.