https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Mil%C3%ADn&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.6321628;14.0461362; , 262 31, Česko Výzkumní a vývojoví pracovníci v biologických oborech | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Výzkumní a vývojoví pracovníci v biologických oborech

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 23 600,- Kč

Pozice: Výzkumní a vývojoví pracovníci v biologických oborech
Místo vhodné i pro absolventy.
Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání: Mgr. - biologického směru, obor mikrobiologie / virologie
MVDr.
Odbornost/zkušenosti - náplň práce:
- mikrobiologie - virologie
- vedení dokumentace činnosti laboratoře
- prezentační dovednosti, školící činnost
- znalost AJ - aktivní
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou
Zaměstnanecké výhody:
Kurz angličtiny na pracovišti; 5 týdnů dovolené; příspěvky ze sociálního fondu (stravenky, rekreace; kulturní akce); možnost dalšího vzdělávání
Nástup od 1.2.2021. Mzda: 23 600,- Kč
Kontakt: Soukupová L., tel.: 318 600 200, e-mail: soukupova@sujchbo.cz
První kontakt e- mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 14:00 hod.
Místo výkonu práce:Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i., Kamenná č.p. 71, Milín