https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=N%C3%A1dra%C5%BEn%C3%AD+1701%2C+Dub%C5%88any&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.9210906;17.0750695;Nádražní 1701, Dubňany 696 03, Česko administrátor/ka e-shopu | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

administrátor/ka e-shopu

Romana Lungová
518 307 522

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 18 500,- až 24 000,- Kč

Jsme společnost, která působí na trhu 25 let - montujeme, vyrábíme a prodáváme okna, dveře a vrata.
Hledáme spolupracovníka na pozici ADMINISTRÁTOR E-SHOPU.
Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení a alespoň základní znalost grafických programů - Corel, Photoshop, uživatelskou znalost MS Office. Dále požadujeme zodpovědný a samostatný přístup k práci, zájem o obor, výborný písemný projev. Výhodou jsou zkušenosti s provozem e-shopu a orientace v online prostředí.
Náplň práce:
- Nahrávání dat do informačního systému a jejich následná správa
- Úprava obsahu stránek e-shopu
- Vkládání, aktualizace cen a vyřazování neaktuálních produktů
- Práce s produktovým portfoliem
Nabízíme zajímavou a různorodou práci, mladý a přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, elektronické stravenky. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči, přesný termín výběrového řízení není stanoven. Nástup možný IHNED. Životopisy zasílejte na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu zprávy uveďte: E-SHOP.